Sort: Date | Title | Views | Sort Descending
View:

The Pruge HD

Added by 7 months ago

108 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente Nje familje mbahet peng per strehimin e shenjestres se nje sindikate vrasese gjate Spastrimit, nje periudhe 12-oreshe gjate te ciles cdo krim eshte i ligjshem. Me aktoret: Ethan Hawke, Lena H...

Iron Man 3 HD

Added by 7 months ago

169 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente Kur bota e Tony Stark shembet nga një terrorist famëkeq i quajtur Mandarin, ai fillon një rrugëtim të gjatë ndëshkimi dhe ndërtimi. Shkarko 1. Shkarko ne UptoBox 2. Shkarko ne FileCl...

The Bling Ring (2013) HD

Added by 7 months ago

175 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente Frymëzuar nga ngjarjet aktuale, disa të rinj të fiksuar pas famës nëpërmjet internetit arrijnë të gjejnë vendodhjet e disa njerëzve të famshëm në mënyrë që të futen dhe të plaçkisin shtëpitë ...

Grown Ups 2 (2013) HD

Added by 7 months ago

176 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente Duke shpresuar se do t’i ofronte nje jete me te qete familjes se tij, Lenni Feder largohet nga kaosi i Hollivudit dhe transferohet ne vendlindjen e tij. Pervec miqve te tij te vjeter, femijev...

World War Z (2013) HD

Added by 7 months ago

245 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente Shtetet e bashkuara punesojne Geri Lejn te shetise gjithe boten qe te gjeje nje kure qe te ndaloje epidemine Zombi qe ka prekur gjith boten dhe qe rrezikon shfarrosjen e njerezimit… Shkark...

THE WOLVERINE (2013) R5-TS

Added by 7 months ago

257 Views2 Comments

Pershkrimi dhe Komente  Kur njeriu ujk thirret ne Japoni nga nje njohje e vjeter,  ai perfshihet ne nje konflikt qe e detyron ate te perballet me vetë demonet e tij. Shkarko 1. Shkarko ne FileCloud 2. Shka...

Vikings 3

Added by 7 months ago

148 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente Vikingët ndjekin aventurat e Ragnar Lothbrok, heroin më të madh të kohës së tij. Ky serial tregon sagën e Ragnarit, vëllezërve të tij Vikingë dhe familjes së tij, Si u ngrit ai duke u bërë ed...

Vikings 2

Added by 7 months ago

88 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente Vikingët ndjekin aventurat e Ragnar Lothbrok, heroin më të madh të kohës së tij. Ky serial tregon sagën e Ragnarit, vëllezërve të tij Vikingë dhe familjes së tij, Si u ngrit ai duke u bërë ed...

Vikings 1

Added by 7 months ago

142 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente Vikingët ndjekin aventurat e Ragnar Lothbrok, heroin më të madh të kohës së tij. Ky serial tregon sagën e Ragnarit, vëllezërve të tij Vikingë dhe familjes së tij, Si u ngrit ai duke u bërë ed...

THE GREAT GATSBY (2013) HD

Added by 7 months ago

343 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente Filmi tregon historinë e një shkrimtari frymëzues, Nick Carraway i cili u largua nga Midwesti Amerikan, mbërrin në Nju Jork në pranverën e vitit 1922, një epokë në të cilën mbretëron e morali...

Now You See Me HD

Added by 7 months ago

659 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente Një agjent i FBI-së dhe një detektive Interpoli vihen në ndjekje të një grupi iluzionistësh, të cilët vjedhin para nëpër banka gjatë performancës së tyre dhe shpërblejnë audiencen me to. S...

R.I.P.D (2013) HD

Added by 7 months ago

136 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente Nik, nje polic i cili vritet nga partneri i tij, bashkohet me Departamentin e Policise se Prehjes ne Paqe (R.I.P.D). Nje Departament qe kthen te "vdekurit" nga Toka ne Ferr. Por partneri i Ni...

A Single Shot (2013) HD

Added by 7 months ago

145 Views1 Comments

Pershkrimi dhe Komente Vdekja tragjike e nje vajze te bukur shkakton nje loje te tensionuar midis gjuetarit Xhon Mun dhe krimineleve te cilet duan ta vrasin ate. Shkarko 1. Shkarko Ketu 1 2. Shkarko Ketu 2...

The Call (2013) HD

Added by 7 months ago

134 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente Kur një operatore veterane e 911 merr  një telefonatë  nga një vajzë adoleshente e cila është rëmbyer, ajo kupton se  duhet të përballet me një vrasës nga e kaluara e saj, në mënyrë që të shp...

The Iceman (2012) HD

Added by 7 months ago

144 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente Historia e vërtet e Riëard Kuklinskit, vrasësi famëkeq me pagesë dhe një njeri familjar i përkushtuar. Kur më në fund u arrestua në 1986, as gruaja as vajza nuk dinin se me çfarë merrej ai n...

Qortimet e Vjeshtes

Added by 7 months ago

101 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente Vitet ’30. Në këtë kohë idetë komuniste progresive po hynin në Shqipëri. Kujtimi një student revlucionar donte të ndryshonte jetën e të vuajturve nën regjimin e Mbretit Zog. Përmes objektivit...

ELYSIUM (2013) HD

Added by 7 months ago

229 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente Eshte viti 2154 dhe te pasurit jetojne ne nje platforme hapsinore te quajtur Elysium ndersa pjesa tjeter e popullsise se botes jeton ne toke qe tashme eshte e shkateruar… Shkarko Shkar...

DRUG WAR (2013) HD

Added by 7 months ago

186 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente Nje bos droge arrestohet dhe detyrohet te tradhetoje ish bashkepunetoret e tij ne menyre qe te shmangi denimin me vdekje. Shkarko Shkarko nga NosUpload  Shkarko nga Filecloud Shkar...

GIRL, INTERRUPTED

Added by 7 months ago

313 Views1 Comments

Pershkrimi dhe Komente Bazuar në ditarin e shkrimtares Suzana Keisën gjatë qëndrimit të saj 18-mujor në një spital psikiatrik në vitet ’60. Shkarko Shkarko nga NosUpload  Shkarko nga Filecloud Shkarko ng...

Falja e Gjakut HD

Added by 7 months ago

185 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente Një familje shqiptare është përçarë për shkak të një vrasje, dhe ka perfunduar në një gjakmarrje e cila gjen Nikun si objektiv kryesor dhe motren e tij, Rudina, të detyruar të lërë shkollën n...

The Colony 2013 HD

Added by 7 months ago

239 Views0 Comments

Pershkrimi dhe Komente ................ Shkarko - - - Shiko - - -  

Page 5 of 6« Fillim...23456